Hakkımızda

Eğitim ve Kariyer Yolu

1985 doğumlu Av. Arb. Ezgi KOZANLI, eğitim hayatına Özel Antalya Lisesi’nde başlamış ve Antalya Anadolu Lisesi’ndeki orta öğrenimini tamamlamıştır. Üstün başarılarına Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde devam eden KOZANLI, 2007 yılında tam burslu ve bölüm beşincisi olarak mezun olmuştur. Eğitimine Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret bölümünde devam eden KOZANLI, bu bölümü 2012-2014 yılları arasında tamamlamıştır. 2019 yılında ise İstanbul Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Lisans eğitimine başlamıştır.

Profesyonel Deneyim ve Uzmanlık Alanları

2009 yılında Türk Patent Enstitüsü nezdinde Marka Vekili olarak görev yapmaya başlayan KOZANLI, 2016 yılı itibarıyla Adalet Bakanlığı Arabuluculuk siciline kaydedilmiş ve İş Hukuku, Tüketici Hukuku ve Ticaret Hukuku alanlarında Uzman Arabulucu olarak faaliyet göstermektedir. 2018 yılında bilirkişilik temel eğitimini tamamlamış olan KOZANLI, 2010-2018 yılları arasında Lojistik ve Otomotiv sektörlerinde Avukat ve Hukuk Müşaviri olarak kariyerini sürdürmüştür.

Sivil Toplum ve Baro Faaliyetleri

KOZANLI, İstanbul Barosu, Kadın Hakları Merkezi ve Çocuk Hakları Merkezi üyesi olarak hukukun farklı alanlarında etkin bir şekilde yer almaktadır.

Sertifikalar ve Eğitimler
Kariyeri boyunca birçok sertifika ve eğitim programına katılan KOZANLI, Tüketici Hukuku, Ticaret Hukuku, Kadın Hakları, Çocuk Hukuku, Ceza Muhakemeleri Kanunu, Hukuk İngilizcesi, Bilirkişilik, İş Hukuku, Sigortacılık ve Lojistik Riskler, AİHS, Marka ve Patent Uygulamaları, İfade Alma ve Sorgu Teknikleri, Kıyaslamalı Alman ve Türk Ceza Hukuku, Cinsel Suçlar gibi çeşitli alanlarda derinleşmiş bilgi ve deneyime sahiptir.

Kurumsal

© 2024 Ezgi Kozanlı - Tüm Hakları Saklıdır
This is a staging environment